Kniha návštěv

Moc děkuji

Datum: 03.05.2019 | Vložil: Lisa

Dobrý den Lenko,
Chtěla jsem Vám moc poděkovat za naší Elzu. Holčička se má čile k světu. Můžu Vás ostatním jen doporučit, králíčky máte krásný a zdravý. Ještě jednou Vám moc děkujeme :)

Bibinka

Datum: 14.04.2019 | Vložil: Anna Kovarikova

Omlouvám se,ale neukládá se mi sem celý text...takže jen chválím a chválím

Bibinka

Datum: 14.04.2019 | Vložil: Anna Kovarikova

Dobrý den,včera jsme si od vás přivezli malou Bibinku

spokojenost

Datum: 12.04.2019 | Vložil: Pavel

Dobrý den paní Lenko,

Mnohokrát děkujeme. Králíček se má k světu, jsme z ní u vytržení! Ještě jednou děkujeme za profesionální přístup, byli jsme s komunikací a se vším kolem nadmíru spokojeni.

Ať se Vám daří!

Nekupovat!

Datum: 20.03.2019 | Vložil: Nikol

Já si králíka kupovala s tím, že jsem si myslela, že je papírový a není, zjistila jsem to až po 2 letech.
Králíci s PP by měli být tetovaní, tato paní však králíčky netetuje. Pokud nemají tetování - neměli by mít žádný průkaz (PP ani VP). Paní na stránce ale píše, ze jde o zájmový chov, tudíž se nepravem nazývá CHS. Nicméně na to, ze jde pouze o zájmový chov má ceny příliš vysoké.
Takže nedoporučuji

vysvětlení :)

Datum: 21.03.2019 | Vložil: CHS-Lenny

Dobry den, vzhledem k tomu, že tomu evidentně nerozumíte, Vám to objasním. Králíčci s PP mohou, ale i nemusí být tetovaní, je to na uvážení daného chovatele. Tetují se z toho důvodu, že mají ustálený barevný ráz-to znamená, že jsou všichni jedinci barevně stejní (většinou jednobarevní) a tetování slouží chovateli k tomu, aby je od sebe rozeznal. Poté jim může nechat vystavit PP -kde jsou uvedene tetovací značky kralička. A jediné k čemu PP+ tetovaní je, že s takovým králíčkem můžete chodit na výstavy. S králíčkem, který má "pouze" VP na výstavu jit nelze, ale zase může být hezky barevný (tetovat bych je také mohla, ale nevidím důvod, proč je zbytečně trápit, když to není nutné). A to je jediný rozdíl mezi králíčkem s PP a králíčkem s VP. Je tedy každého volba, pro kterého králíčka se raději rozhodne.
Pokud jste chtěla králíčka s PP, měla jste se zmínit, a já bych Vam ráda již před těmi 2 lety tento rozdíl vysvětlila. Nebo si přečíst úvodní stranu tohoto webu -tam je napsané od začátku mého chovu, že chovám králíčky s VP +popis co znamená.
Jinak ceny králíčků jsou letos vyšší, protože náklady se taktéž zdražily - např. seno, které králíčkům musím kupovat opravdu ve velkém množství, vloni stálo o 500% více, než v dřívějších letech (tj.80tis)..., +dovážím si chovné králíčky ze zahraničí, kde jsou jejich ceny také mnohem vyšší..., + ostatní náklady jako je veterinární péče, neustálé dokupování vybavení, podestýlka do wc, ostatní krmení, atd... není tedy možné držet stále stejné ceny, když vše ostatní se zdražuje...to je logické. O práci a času ani nemluvím, sice je to hlavně moje radost , ale pořád je to spousty práce + starostí, to mi věřte ...

Králíček U25

Datum: 27.01.2019 | Vložil: Lenka G.

Dobrý den,
chci vás krátce informovat, že králíček byl v pořádku předán a jsme z něho nadšeni! Vůbec se nebojí, ihned začal žrát a chodí na záchodek.
Nechá se hladit, chovat, ouška má nahoře a je hrozně zvědavá...Máme doma malého pejska (1,8 kg) a již se seznámili. Králíček se nebojí. Jde vidět, že je na lidi zvyknutý.
Ještě jednou děkuji za spolupráci a věřím, že se u nás bude mít Hopinka dobře, uděláme pro to maximum.
Hezký den.

Montík

Datum: 26.11.2018 | Vložil: Petra Novotná

Dobrý den paní Lenko,
včera jsme si od Vás dovezli Montíka (vašeho favorita) a musím vám napsat... je to malý pan Božský, cesta super. Doma jsme ho dali do připravené klece,hned začal bastit granulky od vás a také hned pít z napajecky. Sem tam bobek vedle ... do rána bylo obrovské prekvapko v podobě bobku a čůrání na peletkách v záchudku. Od rána chodí čurat a bobkovat pouze jen tam kam má. Je to náš úžasňáček. Ještě jednou velké díky a pevně doufám,ze to tak i zůstane,alespoň do puberty :o)))
PS: dceru olizuje a pusinkuje,vůbec se nebojí.
Zdravíme. Petra Novotná

Samecek Q3-Fluffy

Datum: 14.02.2018 | Vložil: Šárka Mejstříková

Toto je moje první zkušenost s péči o kralicka. Odkaz na paní Lenku mi našel vyhledávač jako první a to bylo štěstí! Skvělá komunikace a nejen to..paní mi poradila,jakého kralicka vybrat,co dělat a nedělat a ten zpracovaný manuál je proste skvely. Čtu ho pořad dokola a je výborně napsaný pro začátečníky jako jsem já. Jeste jednou moc chvalim příjemný přístup paní Lenky a děkuji za všechnu tu lásku,se kterou králíčky vychovává. Můj Fluffy je toho živým důkazem <3

Šárka Mejstříková

Králíčci Sirius, Fred a Yuki

Datum: 02.02.2018 | Vložil: Eliška S.

Dobrý den,
moc děkuji za králíčky, zvykají si dobře, Sirius papal dokonce hned, jak vylezl z přepravky a pokaždé hnedka najde misku s papáním, lumpík jeden. :D Všichni jsou šikovní, už normálně čůrají do toaletek, akorát bobkujou všude možně, ale to se taky časem naučí. :)

Když jsem asi před dvěma měsíci hledala nějakou dobrou chovnou stanici nebo chovatele, chtěla jsem někoho s větším výběrem, protože moje požadavky na králíčky byly trošku specifické, ale všude měli stránky jen s několika králíčky nebo vrhy. A pak jsem konečně objevila vaše stránky, pěkně přehledné a výběr úctyhodný. Domluva s vámi je výborná, králíčky už bych za nic nevyměnila a vy určitě pokračujte v chovu, jste skvělá! :) :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek