Kniha návštěv

Montík

Datum: 26.11.2018 | Vložil: Petra Novotná

Dobrý den paní Lenko,
včera jsme si od Vás dovezli Montíka (vašeho favorita) a musím vám napsat... je to malý pan Božský, cesta super. Doma jsme ho dali do připravené klece,hned začal bastit granulky od vás a také hned pít z napajecky. Sem tam bobek vedle ... do rána bylo obrovské prekvapko v podobě bobku a čůrání na peletkách v záchudku. Od rána chodí čurat a bobkovat pouze jen tam kam má. Je to náš úžasňáček. Ještě jednou velké díky a pevně doufám,ze to tak i zůstane,alespoň do puberty :o)))
PS: dceru olizuje a pusinkuje,vůbec se nebojí.
Zdravíme. Petra Novotná

Samecek Q3-Fluffy

Datum: 14.02.2018 | Vložil: Šárka Mejstříková

Toto je moje první zkušenost s péči o kralicka. Odkaz na paní Lenku mi našel vyhledávač jako první a to bylo štěstí! Skvělá komunikace a nejen to..paní mi poradila,jakého kralicka vybrat,co dělat a nedělat a ten zpracovaný manuál je proste skvely. Čtu ho pořad dokola a je výborně napsaný pro začátečníky jako jsem já. Jeste jednou moc chvalim příjemný přístup paní Lenky a děkuji za všechnu tu lásku,se kterou králíčky vychovává. Můj Fluffy je toho živým důkazem <3

Šárka Mejstříková

Králíčci Sirius, Fred a Yuki

Datum: 02.02.2018 | Vložil: Eliška S.

Dobrý den,
moc děkuji za králíčky, zvykají si dobře, Sirius papal dokonce hned, jak vylezl z přepravky a pokaždé hnedka najde misku s papáním, lumpík jeden. :D Všichni jsou šikovní, už normálně čůrají do toaletek, akorát bobkujou všude možně, ale to se taky časem naučí. :)

Když jsem asi před dvěma měsíci hledala nějakou dobrou chovnou stanici nebo chovatele, chtěla jsem někoho s větším výběrem, protože moje požadavky na králíčky byly trošku specifické, ale všude měli stránky jen s několika králíčky nebo vrhy. A pak jsem konečně objevila vaše stránky, pěkně přehledné a výběr úctyhodný. Domluva s vámi je výborná, králíčky už bych za nic nevyměnila a vy určitě pokračujte v chovu, jste skvělá! :) :)

V2

Datum: 08.11.2017 | Vložil: Pavla D.

Dobrý den Leni,

Díky za zaslání rodokmene nášeho králíčka.
Jmenuje se po tatínkovi Monty II.
Musím Vám poděkovat nejen za to, jak je úžasný, ale i vychovaný.
Hned po příjezdu v sobotu večer slupl granulky, vypil půl deci vody a skrčil se v růžku.
Hladit se nechá kdykoliv a teď už i druhý den vesele hupká po obýváku a sám se vrací do klece.
Čůrá vzorově na záchůdek a bobky jsou tak půl na půl v záchůdku a v kleci. Mimo nikdy nic, prostě zázrak.
A chuť k jídlu mu taky nechybí, už snědl půl pytle sena.
Je prostě úžasnej a jsme Vám za něj moooc vděční.
A ještě mám přetlumočit obdiv k Vaší práci od prodavačky ze ZOOshopu, byla v údivu, když viděla Váš vymazlený manuál, se kterým jsem vybírala značku granulí.

Mějte se krásně, díky za skvělou práci, kterou děláte!!!!

Spokojenost

Datum: 28.10.2017 | Vložil: Irena Kurcová

S touto chovnou stanicí sme byli moc spokojení.Paní chovatelka je příjemná všechno nám ochotně vysvětlila a ke králíčkovi sme dostali i návod. Je vidět že se paní Lenka králíčkům věnuje s láskou a opravdu jim rozumí.Králíčky má v čistém prostředí se záchody a náš Budulínek na něj od začátku umí chodit- jen ty bobky trousí. Ale to se časem taky naučíme.Tímto Vám za všechno děkuji a přeji hodně nových miminek .S pozdravem Irena Kurcová

Náš šikulka Bestík

Datum: 30.06.2017 | Vložil: Šárka

Dobrý den,
mockrát děkujeme za úžasného králíčka. Je moc šikovný hned našel kde má mističku,seník i napaječku a i přesto že je první den bez maminky je celkem průbojný. Když necítí moc naší přítomnost hopsá a prozkoumává okolí bytu. Ale více méně ho necháváme zatím v klícce a stále v klidu neboť je trochu bázlivý, ale i přesto se nechal pohladit a dát i pusinku a věřím že i tato dočasná nedůvěra vymizí.
Budeme se snažit aby u nás našel šťastný a spokojený domov a věřím že nám bude dělat jen radost.

Re: Náš šikulka Bestík

Datum: 20.08.2017 | Vložil: Lenka

Dobrý den, děkuji za zpravu, at vám Bestík dělá jen samou radost :))

Timmy-J4

Datum: 19.06.2017 | Vložil: Žaneta Bidlová

Pani Lenko, kralicka jsme si vcera privezli domu a musim rict,ze je to velky sikulka! Nejdriv se rozkoukaval,nechali jsme ho v klidu,vse uz si sam nasel,pije z napajecky,granulky mel do rana sezrane vsechny,ubylo i hodne sena ze senicku...no proste je to frajer- prvni den od maminky a vede si tak dobre. Zatim si oznacil bobecky celou klec i se vycural na koberecek,ale to se vse casem nauci. Bobky jsem mu dala do zachudku,aby vedel,kam ma chodit. Vcera si od syna v klidu nechal davat pusinky,je uzasny na dotek,milujeme ho! Mockrat dekujeme za takove radostne spestreni naseho zivota. At se vam dari,prejeme jen to nejlepsi! Fotky poslu do maila. Bidlova

Re: Timmy-J4

Datum: 23.06.2017 | Vložil: Lenka

Dobry den,
dekuji za prani a zpravu :) Jsem moc rada, ze se prcek tak rychle rozkoukal a ze všem udelal radost :))

Náš Ušáček

Datum: 16.05.2017 | Vložil: Ilona R. Hořesedly

Zdravíme Vás Lenko, a děkujeme za zaslání papírů ke králíčkovi. Máme z něj velkou radost, je to takový průbojný šikula :-) Ze začátku jsem měla strach, že s námi nebude chtít kamarádit, bál se naší ruky a nedal na sebe sáhnout, prchal a byl stále zalezlý v domečku, ani laskavé domlouvání nepomáhalo. Domeček jsme mu tedy na Vaši radu v manuálu odstranili z klece a báli se, že se bude vystrašeně krčit v rohu. Ale stal se pravý opak. Ušáček si rychle zvykl, že ruka nosí granulky, pak se neochotně nechal pohladit při žraní, teď už přijde sám, rozmazlujeme a povídáme si. Čůrá už jen do záchůdku, nějaký bobík mimo posbíráme, takže pelíšek si udržuje v čistotě a když si ho přerovná k obrazu svému, náležitě se v něm rozvaluje :-) Mějte se moc krásně, ještě pošleme foto !

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek