Šťastný králíček:

 

Králíček potřebuje výběh i mimo klec, denně alespoň 2 hodiny.

 

Hračky pro králíky

Každé zvířátko si rádo hraje, také králík nechce být zavřený celý den v kleci a jen ležet a nudit se. Od přírody je veselé a hravé zvíře a potřebuje, aby mu byla věnována dostatečná pozornost. Hry a hračky udržují králíka aktivního a v dobrém fyzickém i psychickém stavu. Hry jsou dobré k tomu, že Vás to s ním více sblíží, bude si je s Vámi spojovat a o to více Vás vyhledávat. Výběr hraček je na Vás. Vždy dbejte na to, aby byly z netoxických materiálů, nejvhodnější jsou různé přírodní produkty, aby při okusování nedošlo k nějakým problémům. Zpravidla všechny hračky pro hlodavce a papoušky by měly být neškodné, většinou jsou vyráběny ze dřeva, nejsou ošetřeny žádnou škodlivou barvou. Nebo jsou vyrobeny z přírodních zdrojů bez použití dalších chemických úprav.

Na honěnou

Jsou králíci, kteří si rádi hrají na honěnou a schovávanou. Jednou utíkáte vy a snažíte se schovat, podruhé se nechá hledat králík. Milují se schovávat a nechat se objevovat.

Míčky

jsou velmi oblíbené, doporučuji různé kouličky spletené z proutí, slouží i k okusování.

Tunel

králíček se v něm schovává a prolézá

 

Ale nemusíte utrácet velké peníze za hračky, stačí papírová krabice, do které uděláte otvory,

a králíček ji bude prolézat a zkoumat...

Radost mu určitě udělá i krabička naplněná natrhaným toaletním papírem, papírovými ubrousky, či pískem, kde si bude moct spokojeně hrabat... nebo větší míč, se kterým se také vyřádí :))