E-mail kontroluji min. 1x denně, proto prosím o trpělivost, pokud Vám neodepíši ten den, do druhého dne Vám odepíši. Volejte prosím pouze v těchto hodinách : 10-18h, děkuji ;)

Na sms a prozvánění nereaguji.

 

Rezervaci prosím důkladně zvažte:

1, alergie v rodině - na králíčka i seno !!!

2, dostatek času na králíčka !!!

3,  králíček potřebuje péči několik let !!!

4, králíčka nelze vrátit

(riziko přenosu infekce do chovu) !!!

 

 

Podmínky rezervace:

 

Předběžná REZERVACE: na Vaši žádost Vám králíčka předběžně rezervuji na 3 pracovní dny. Do té doby je nutné uhradit mi zálohu (tj.polovina ceny) za králíčka na můj účet (ten Vám zašlu v mailu), pokud mi do té doby nepřijde platba, nebo avízo, králíčka automaticky uvolňuji pro další zájemce.

 

ZÁLOHA+UHRAZENÝ = králíček je již někým pevně rezervovaný, proto už mi na něj prosím noví zájemci nepište a vybírejte z miminek, u kterých je napsáno  VOLNÁ / VOLNÝ

 

ZASLÁNÍM ZÁLOHY (50%z ceny králíčka)

ZÁJEMCI SOUHLASÍ S NAŠIMI PODMÍNKAMI REZERVACE.

 

Pokud budete chtít králíčka poslat dopravou zvířátek, je nutné uhradit za králíčka předem celou částku, doprava se platí až při předání králíčka - přímo dopravci. Dopravu objednávám já, na základě dohody s novým majitelem - vhodném termínu a městu.

Za případné zrušení termínu dopravy neručím, nestává se to, ale může se stát, že třeba kvůli počasí dopravce termín dopravy přesune na jindy. V tom případě je platba za králíčka nevratná-buď si zájemce zajistí dopravu vlastní, nebo počká na další možný nejbližší termín dopravce.

 

Pokud by došlo z naší strany k nějakým nečekaným komplikacím, např. úhynu, či nečekaného onemocnění králíčka, záloha Vám bude samozřejmě vrácena v plné výši, případně si vyberete králíčka jiného.

 

V případě zrušení rezervace ze strany zájemce, je záloha nevratná a propadá ve prospěch naší chovatelské stanice.

(za administrativní práce s rezervací spojené, správa webových stránek + blokování rezervace pro jiného zájemce).

 

Miminka odstavuji od 7. - 8. týdne (podle toho, jak jsou samostatná), Do nového domova od nás odchází všechna miminka preventivně přeléčena proti kokcidióze. Nový majitel od nás obdrží Manuál jak se o králíčka v prvních dnech starat+balíček krmení na které je králíček zvyklý (- pro lepší přechod do nového domova) a Rodný List králíčka. Celý rodokmen (VP) je možné ke králíčkovi vystavit na požádání za příplatek 200kč.

Očkovací průkaz králíček dostane při prvním očkování (proti králičímu moru a myxomatóze) u veterináře, které se provádí nejdříve v 10.týdnu věku králíčka - tudíž si ho nový majitel zajišťuje sám.

Vyhrazuji si právo pro výběr nového majitele. Nejsem povinna prodat králíčka každému, kdo si o něj napíše a tak se může stát, že bude některý zájemce odmítnut (např. kvůli špatné komunikaci, nedodržení rezervačních podmínek, negativní zkušenosti z předchozí komunikace, na základě záporných referencí od jiných chs, apod... ).

Jde nám především o to, aby se naše králíčí miminka dostala do dobrých rukou,

takže pokud si u nás nějaké miminko chcete zamluvit, napište mi prosím zároveň nějaké informace o Vás - minimálně celé jméno, jestli už máte zkušenosti s králíčky + jestli si pro králíčka přijedete osobně, nebo ho budete chtít dopravit dopravou - případně kdy+do jakého města.

Na nepodepsané maily nereaguji!

V kontaktním formuláři mám kolonku na vyplnění telefonu, který přesto plno zájemců nevyplňuje (nechápu proč) - opravdu Vám nebudu volat, pokud se to nebude týkat králíčka, ale pro všechny případy je dobré, když ho na Vás mám, přeci jen je to rychlejší než mail. Nehledě na to, že v případě dopravy je i NUTNÝ k jejímu objednání a stejně ho od Vás tedy budu požadovat.
 

Osobní odběr:

je možný témeř každou neděli od 13-17h (-prosím předem o ohlašení přesného času návštěvy do mailu a zároveň jeho dodržení!), kdy novým majitelům ráda zodpovím všechny dotazy, ukážu chov, atd... v sobotu doma většinou nebýváme. Pokud v neděli nemůžete, je vyzvednutí prcka možné i v týdnu - vždy ale po individuální domluvě - jen počítejte s tím, že Vám králíčka předám já, nebo manžel "pouze v rychlosti",

protože z časových důvodů není možné se každému zájemci v týdnu déle věnovat-ale samozřejmě je pak možné, se na mě s případnými dodatečnými dotazy obrátit buď po telefonu, nebo mailem - ráda všem vše zodpovím ;)

 

Pro králíčky si prosím jezděte s přepravkou,

nebo zavírací krabicí (ne od bot),

 a ne s košíčkem bez víka !!!

(možno zakoupit i u nás-nahlašte případně prosím předem)

 

Poslední dobou se čím dál častěji stává, že si zájemce rezervuje (zaplatí zálohu) miminko a až poté mi sdělí, že by si ho chtěl vyzvednout později, klidně až za měsíc po možném odběru. Pozdější odběr sice po domluvě předem možný je, ale ne až o 20dní, nebo dokonce o měsíc déle. Každé miminko potřebuje péči, čas, krmení, někdy už je i nutné ho oddělit od maminky, což zabere další místo + si uvědomte, že miminka rostou nejrychleji, tudíž za měsíc už bude Vámi vybrané miminko o dost větší, a pomalu na něj půjde puberta...Proto prosím, pokud plánujete dovolenou, nebo králíčka jako dárek až na určité pozdější datum, nebo máte jiný důvod, proč si ho nebudete moci vyzvednout v plánovaném termínu odběru, vybírejte z vrhů, které jsou k odběru co nejblíže Vámi plánovanému datu vyzvednutí. Miminka míváme průběžně, stačí tedy sledovat naše stránky ;) (Na nenarozená miminka rezervace nepřijímám.) Zaplacená miminka je u nás možné nechat bezplatně do 8.týdne. Pozdější odběr je už zpoplatněn - za každý započatý týden + 150kč.

 

Cena:

Cena našich králíčků se odvíjí od barvy a typu králíčka, rodokmenu, veterinární péče a jiných ostatních nákladů, kdy ho od miminka připravím na příchod do nové rodiny :) Králíčci jsou u nás zvyklí na lidi, psy a jsou u nás již od mala seznámeni s wc. Krmím kvalitním senem a kvalitními granulkami (ty u mě mimochodem můžete též navážené zakoupit). Cena ušáčků je srovnatelná s ostatními chovatelskými stanicemi, které mají podobné nemalé náklady s chovem.